Bilgi ve Randevu Hattı 0312 427 03 00
DİL EĞİTİMİ

DİL EĞİTİMİ

Amerika da Eğitim

Yanımızda küçük yaşta diğer çocuğumuzla gelirsek, kaldığımız süre içinde okul veya yuva ayarlanmasına yardımcı oluyor musunuz?

Amerika’da vakit geçirmek ve yabancı dilimi de ilerletmek istiyorum derseniz size hatta isterseniz refakatçilerinize de dil kursları kayıtları yaptırılıp orada hem dil eğitimi almanıza hem de doğuma kadar olan sürede vakit geçirmenize yardımcı olmaktayız. ( dil kursu ücretleri ve detayları için ayrıca görüşme yapılacaktır. Vize öncesi yapılması faydalıdır )

Dil okullarında İngilizce seviyenize bağlı olarak Genel İngilizce eğitimi ya da Yoğun İngilizce eğitimini tercih edebilirsiniz.Minimum 2 hafta olmak üzere İngilizce eğitim programlarına katılabilirsiniz. Programınızın başladığı ilk güne size oryantasyon ve seviye belirleme sınavı yapılacaktır.Hangi seviyede İngilizce bilgisine sahip iseniz o seviyede bir sınıfta eğitiminize başlayacaksınız.İngilizce eğitim programları gramer,anlama ,okuma ve konuşma olarak temel başlık altında bulunur.İngilizcesi iyi seviyede olan katılımcılar için sadece konuşma dersleri de mevcuttur.